Start arrow O firmie
O firmie

 Firma Mechanika samochodowa Marek Piotrowski została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej  w dniu 1995/11/29 .

 Właścicielem firmy jest Marek Piotrowski , który przed rozpoczęciem działalności pracował w Ośrodku Badawczo Rozwojowym  FSO na Żeraniu . Zdobywał tam wiedzę i doświadczenie . 

W 1989 roku ukończył naukę w zasadniczej szkole zawodowej przyzakładowej FSO w zawodzie mechanik silników spalinowych . Nastepnie rozpoczął naukę w Technikum

Mechanicznym FSO , które ukończył z wynikiem celujacym w 1992 roku , zdobywając tytuł : technik mechanik - specjalność budowa silników spalinowych . 

W 1997 roku ukończył kurs pedagogiczny dla mistrzów w rzemiośle oraz w 1999 roku kurs przeszkolenia w zakresie bhp .

Od 1998 roku  w warsztacie samochodowym praktyki w zawodzie mechanik samochodowy ukończyło 5-ciu uczniów.

            W naszym warsztacie posiadamy cztery stanowiska do napraw samochodów osobowych , w tym jedno przystosowane do napraw samochodów dostawczych .

Zapewniamy profesjonalne usługi i konkurencyjne ceny.

Wystawiamy faktury VAT.

Nasz warsztat rozwija się z każdym rokiem,zyskując nowych klientów i nie tracąc tych którzy u nas naprawiają swoje samochody od lat.Skorzystaj z napraw w naszym warsztacie,a napewno dołączysz do grona naszych stałych klientów.

Każdy klient znajdzie tu wszystko czego potrzebuje jego samochód.Zrobimy wszelkie naprawy szybko,profesjonalnie i niedrogo.Zapewniamy pełny asortyment napraw mechanicznych.

 Image Image

Image Image

 

 

 Advertisement

Opracowanie witryny ELBIT Komputery Warszawa