Automechanik Marek Piotrowski Zielonka Zdjęcie Warsztatu

Poznaj nas bliżej

Od 1995 roku jesteśmy obecni na rynku, oferując profesjonalne usługi naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Nasz warsztat został założony przez Marka Piotrowskiego, który zdobył bogate doświadczenie pracując w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym FSO na Żeraniu. Tam, przez wiele lat, zgłębiał wiedzę i doskonalił umiejętności, które obecnie przekładają się na najwyższą jakość naszych usług.


Marek Piotrowski rozpoczął swoją edukację w zasadniczej szkole zawodowej przyzakładowej FSO, gdzie w 1989 roku uzyskał tytuł mechanika silników spalinowych. Następnie kontynuował swoje kształcenie w Technikum Mechanicznym FSO, które ukończył z wynikiem celującym w 1992 roku, zdobywając tytuł technika mechanika ze specjalizacją w budowie silników spalinowych. Nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, w 1997 roku ukończył kurs pedagogiczny dla mistrzów rzemiosła, a w 1999 roku skończył szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.


Zajęliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie Mechanik Roku. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości i cen naszych usług i sądząc z ich opinii doskonale się nam to udaje.


Bez względu na charakter problemów, z jakimi zmagają się Państwa pojazdy, nasi wykwalifikowani fachowcy zawsze znajdą najlepsze i najefektywniejsze rozwiązania. Nasz warsztat rozwija się z każdym rokiem, pozyskując nowych oraz utrzymując lojalność długoletnich klientów. Dodatkowo, dla Państwa wygody, wystawiamy faktury VAT, ułatwiając tym samym wszelkie formalności.


Zachęcamy do dołączenia do grona naszych stałych klientów oraz powierzenia nam swoich samochodów do naprawy. Gwarantujemy, że prace zostaną wykonane szybko, profesjonalnie oraz w atrakcyjnych cenach.


Serdecznie zapraszamy do warsztatu Mechanika Samochodowa Marek Piotrowski – tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój samochód!


Automechanik Marek Piotrowski Zdjęcie Portret Automechanik Marek Piotrowski Nagroda Mechanik Roku

Zobacz opinie naszych klientów

“Do Pana Marka przekonało mnie zaufanie szefów, jestem bardzo zadowolony z wykonanych napraw, cenowo bardzo uczciwie.”


Tomasz Piątek

“Pan Marek zna się na pracy którą wykonuje, uprzejmy i pomocny a wszystko za rozsądną cenę.”


Konrad Tyra

“Pan Marek jest prawdziwym fachowcem. Zna się na rzeczy, a do tego jest sympatyczny i konkretny. Dostałem jego numer z polecenia i sam polecam go dalej.”


Dariusz Lipski